Par mums

TiltsNeskatoties uz relatīvi neilgo uzņēmuma pastāvēšanas vēsturi, tā dibinātāji un darbinieki metāla velmējumu tirgū darbojas jau vairāk nekā desmit gadus. Šo gadu laikā ir iegūta ievērojama tehniskā pieredze, reputācija klientu vidū un sakari ar piegādātājiem.

ANY Metal sadarbojas ar metāla velmējumu ražotājiem un vairumtirgotājiem Vācijā, Itālijā, Dānijā, Polijā un citās ES valstīs.

Mēs esam orientēti uz klienta vēlmju apzināšanu un izprašanu, savstarpēju sadarbību un ilgtermiņa attiecībām. Palīdzot saviem klientiem un partneriem atrast labākos risinājumus, mēs palīdzam sev, jo mūsu attīstība un izaugsme ir atkarīga no mūsu klientiem.

Mēs vienmēr savu iespēju robežās izpildam savus solījumus un nesolām to, ko nevaram izpildīt. Saviem klientiem mēs piedāvājam sekojošus metāla velmējumu veidus: nerūsējošo tēraudu (loksnes, caurules, stieņus un profilus), tēraudu (loksnes, metinātas caurules, bezšuvju caurules, u.c.), kā arī alumīniju un krāsainos metālus (varu, misiņu, bronzu, cinku, u.c.). Detalizēta informācija ir atrodama attiecīgo materiālu sadaļās.

Piedāvājam jums ietaupīt jūsu laiku un resursus un uzticēt jums nepieciešamo materiālu komplektāciju mūsu noliktavā.

Leave a Reply